KoloroweSny.pl naturalnie pięknia pościel Pościel satynowa, Pościel bawełniania, Pościel, posciel, sklep internetowy
Szybki kontakt w sprawie pościeli
 Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

www.kolorowesny.pl

 

1.Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia dostępnego na stronach naszego sklepu internetowego w koszyku.

2.Zamówienie można złożyć także telefonicznie od godz 10-tej do 18-tej pod nr tel:509051213

3.Koszty wysyłki to :
10,5 zł przesyłka priorytetowa pocztowa(przy wpłacie na konto)
16 zł przesyłka kurierska(przy wpłacie na konto)
12,5 zł poczta polska płatnosc przy odbiorze
20 zł kurier płatność przy odbiorze

4. Kupując w naszym sklepie w ciągu 10 dni od daty dostawy masz prawo zwrócić towar bez podania przyczyny, choć podanie jej może być pomocne w lepszym dostosowaniu oferty do Państwa potrzeb.

5. Klient, zamawiając towary przy pomocy strony internetowej www.kolorowesny.pl przystępuje do zawarcia umowy sprzedaży (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) między BIM Bogumił Danisz a a Klientem.

6.Terminy realizacji wynoszą od 1-3 dni od momentu pojawienia się wpłaty na naszym koncie.

7. Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

8. Zwrotu pieniędzy dokonujemy po oględzinach zwróconego towaru, który nie może być zniszczony ani nosić śladów użytkowania, na konto podane przez Klienta, w terminie do 3dni od momentu otrzymania zwrotu towaru.

9. Różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi mogą wynikać z indywidualnych ustawień parametrów monitora Klienta,

10. Dane osobowe zbierane przez nas będą przetwarzane z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania.